فرماندار نهبندان در جلسه کار گروه امور بانکی :

🔹با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی که شهرستان نهبندان دارد مجموعه بانکی شهرستان می بایست نهایت همکاری و هماهنگی های لازم را با سرمایه گذاران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشند.

در جلسه کمسیون هماهنگی امور بانکی شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: شبکه بانکی کشور در ایام کرونا از مکان‌های پر رفت و آمد و پرخطر بوده که متاسفاته تعدادی از کارکنان خود را نیز از دست داد.

🔹فرماندار نهبندان گفت: از همراهی های بانک ها در پرداخت تسهیلات تکلیفی دولت، تشکر و مدیران بانک ها، نهایت تلاششان در جهت حل مشکلات مردم بکار گیرند.

بیکی با اشاره به این که نهبندان شهرستانی هست که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناسبی در حوزه های مختلف دارد ولی دلایل مختلفی برای عدم توسعه یافتگی آن وجود دارد که قاعدتا باید از نگاه‌های مختلف مورد بررسی افراد متولی قرار گیرد.

🔹فرماندار نهبندان در ادامه اشاره کرد که شهرستان در حوزه های معدنی چه از از لحاظ مواد معدنی و چه از لحاظ تنوع ظرفیت‌های زیادی دارد که باید این ظرفیت بالقوه به بالفعل تبدیل شود.

🔹بیکی گفت با توجه به واحدهای معدنی در شهرستان از جمله طلای هیرد، کنسانتره آهن، واحد فرآوری سیلس، منیزیت، آندالوزیت، گارنت و … تحولات عظیمی را در حوزه سرمایه گذاری شهرستان شاهد خواهیم بود که می طلبد مجموعه اداری شهرستان نهایت همکاری را با این مجموعه ها داشته باشند.