#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹استاندار خراسان جنوبی گفت: مجموعه استان حامی و پشتیبان سرمایه گذاران هستند.
دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه دیدار سرمایه گذار چینی شهرستان خوسف خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد دولت، استان از حضور سرمایه گذاران استقبال کرده و پشتیبانی کامل آنها را به طور جدی در برنامه دارد.
🔹وی ادامه داد: اگر این جلسه با حضور نماینده عالی دولت در استان برگزار می شود، حکایت از این دارد که موضوع سرمایه گذاری برای ما در خراسان جنوبی، مسئله‌ ای مهم و حیاتی است.
🔹استاندار با تأکید بر این که با استفاده از هر فرصتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم، اظهار داشت: بنده هفته ای یک بار تهران هستم و حدود ۷۰- ۸۰ درصد جلساتی که در مرکز دارم، با سرمایه گذاران است.
🔹قناعت تصریح نمود: بسترسازی برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران از برنامه‌های اولویت دار ما در استان است.
🔹وی ضمن تشکر از سرمایه گذاری چینی ها در راه اندازی واحد تولیدی چدن در خوسف، افزود: این سرمایه گذاری که منجر به اشتغالزایی و رونق اقتصادی در منطقه می شود، برای ما حائز اهمیت است.
🔹استاندار، شهرک شهید رحمانی خوسف را به جهت نزدیکی به مرکز استان از شهرک های مهم خراسان جنوبی خواند و گفت: نزدیکی به مرکز استان و دسترسی راحت به فرودگاه، از جمله مواردی است که می تواند برای سرمایه گذاران جذابیت داشته باشد.
🔹قناعت متذکر شد: دستگاه ها مکلف به اجرای زیرساخت ها و تأمین نیازهای سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی و به ویژه شهرک صنعتی شهید رحمانی می باشند.
🔹وی ادامه داد: این واحد تولیدی چدن می تواند به توسعه دیگر واحدهای تولیدی وابسته بینجامد.
🔹به گفته وی؛ محصولات این واحد تولیدی می تواند به عنوان مواد اولیه دیگر واحدها استفاده شود.
🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری نیز به برنامه‌های دستگاه های اجرایی در راستای تکمیل زیر ساخت های شهرک صنعتی خوسف گفت.
🔹اشرفی خاطرنشان کرد: جدول گذاری، آسفالت معابر و نیز اجرای شبکه برق معابر، ظرف دو ماه آینده عملیاتی می شود.