علمای اهل سنت خراسان جنوبی از پاسخ قاطع و مشروع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی حمایت و قدردانی کردند.

در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و به شهادت رساندن فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، در نخستین ساعت بامداد روز یکشنبه دلاور مردان نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با همراهی سایر نیروهای این نهاد انقلابی و مردمی، به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار صهیونیستی طی عملیات وعده صادق با رمز مقدس یا رسول الله (ص) با موفقیت اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی با ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار دادند و دل مسلمانان جهان را شاد کردند.

در این راستا جامعه روحانیون اهل سنت خراسان جنوبی ضمن ابراز شادمانی و خرسندی در پی حملات هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اسرائیل جنایتکار و گرفتن انتقام خون پاک سرداران ایرانی، این اقدام را تاریخی و موجب رعب و وحشت گسترده استکبار جهانی و دیگر جیره خوارانش دانسته و به خادمان محرومان و ستمدیدگان جهان خداقوت گفتند.

مشکل فلسطین مشکل همه مسلمانان جهان است

مولوی سیداحمد عبداللهی، امام جمعه اهل سنت درمیان ضمن قدردانی از اقدام به موقع و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: با توجه به جنایات وحشیانه اسرائیل با مردم غزه و همچنین حمله به کنسولگری ایران لازم بود تنبیهی برای این جنایتکار در نظر گرفته شود.

وی افزود: آرزوی همه مسلمانان و به ویژه مردم ایران این بود تا اسرائیل تنبیه شود و پاسخی به جنایاتش داده شود.

امام جمعه اهل سنت درمیان بیان کرد: خوشبختانه با اقدام قاطع و پیروزمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران این تنبیه انجام شد و الحمدالله ضربه‌ای به اسرائیل وارد شد.

عبداللهی تصریح کرد: امروز مشکل فلسطین مشکل همه مسلمانان جهان و عامل وحدت مسلمین است و مسلمانان از این اقدام مقتدرانه سپاه استقبال کرده و خوشحال می‌شوند.

دل جهان اسلام از حمله سپاه شاد شد/ رژیم صهیونیستی مستحق تنبیه بود

امام جمعه اهل سنت طبس مسینا نیز ضمن قدردانی از اقدام به موقع سپاه در حمله به رژیم خبیث صهیونیستی اظهار داشت: امروز ملت شریف ایران و همه مسلمین جهان آگاه هستند و می‌دانند که استکبار جهانی ظلم و جنایت‌های بسیاری در غزه انجام می‌دهد و متاسفانه از غفلت مسلمین سوء استفاده کرده است.

مولوی سیدمحمد حسینی، افزود: خوشبختانه امروز ملت شریف ایران آگاه هستند و با بصیرت حرکات دشمنان ایران و آمریکا را رصد می‌کنند.

امام جمعه اهل سنت طبس مسینا بیان کرد: از آنجایی که دشمن به کنسولگری ایران و سفارت جمهوری که خاک وطن ما است حمله کرده است مردم ایران و مسلمانان خواستار پاسخی کوبنده به دشمنان بودند.

حسینی تصریح کرد: در این راستا با توجه به درخواست ملت ایران و نیروهای نظامی و انتظامی مبنی بر پاسخ دادن به این اقدام دشمن،  خوشبختانه پاسخ خوبی به دشمنان داده شد و دل ملت ایران که خواهان اینچنین پاسخ کوبنده‌ای بودند، شاد شد.

وی افزود: این اقدام مقتدرانه سپاه را به همه ملت ایران تبریک عرض می‌کنم و امید است خداوند متعال شر دشمنان اسلام را از سر مسلمانان جهان کم کرده شاهد نابودی دشمنان اسلام باشیم.

سپاه پاسداران با اقتدار دل مظلومان عالم را شاد کرد

امام جمعه اهل سنت گزیک نیز ضمن قدردانی از اقدام به موقع سپاه در حمله به رژیم خبیث صهیونیستی اظهار داشت: قرآن می‌فرماید دشمن اصلی مسلمانان، آل یهود است.

بیشتر بخوانید   در سفرهای استانی خواسته‌های خانواده‌های شهدا را به مسئولان منعکس می‌کنیم

مولوی سید فضل‌الله فاضلی افزود: امروز شاهد آن هستیم که آل یهود ماه‌ها است در غزه چگونه به جان مسلمانان افتاده و جنایات بسیاری انجام می‌دهد.

امام جمعه اهل سنت گزیک بیان کرد: آل یهود مسلمانان را در غزه قتل عام کرده و خون مظلومان را بر زمین می‌ریزد و به مرد، زن و کودک و خردسال رحمی ندارد.

فاضلی تصریح کرد: خوشبختانه شاهد پاسخ کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودیم که با اقدام مقتدرانه خود جواب محکمی به دشمنان جهان داد.

وی با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران با اقتدار دل مظلومان عالم را شاد کرد خاطرنشان کرد: امید است دشمنان اسلام همیشه خار و ذلیل باشد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور