#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در آینده نزدیک و تا قبل از سوم خرداد امسال از پهبادهای برد بلند ارتش و موشک‌های ضد زره رونمایی می‌شود.

 امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع مرزبانان شهرستان زیرکوه افزود: در آینده نزدیک و تا قبل از سوم خرداد از پهپادهای برد بلند مجهز شده که بتوانند در هر شرایط اقلیمی عملیات‌های ویژه انجام دهند و از انواع موشک‌های ضد زره که به سامانه‌های روز مجهز شده‌اند رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از نیروی زمینی امروز در مرزها مستقر هستند اظهار داشت: دشمنان ما بیش از ۴۳ سال که از عمر انقلاب می‌گذرد انواع ترفندها را علیه ما امتحان و آزمایش کرده‌اند و به نتیجه ای نرسیده‌اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: به عنوان یک سرباز این آب و خاک به دشمنان توصیه می‌کنم دست از دشمنی با جمهوری اسلامی ایران بردارند و بدانند اگر حماقت کنند به هر نحوی به کشور ما تعدی و تجاوز کنند آنها پایان دهنده نخواهند بود و در کوتاهترین زمان، تومار ننگین آنها را در هم خواهیم پیچید.

امیر حیدری به همراه امیر سرتیپ ستاد رضا آذریان فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال شرق کشور در این سفر از پاسگاه‌های مرزبانی و پایگاه‌های پرگان، میل ۵۷ و گله حوض بازدید و با پرسنل و سربازان ارتش و نیروهای مرزبانی دیدار و گفت و گو کرد.