🔸بسم الله الرحمن الرحیم
🔹مسئله امامت و مسئله‌ ولایت و زنده نگهداشتن غدیر، به یک معنا زنده نگهداشتن اسلام است. رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)

🔹بار دیگر موسم دو عید فرخنده قربان و غدیر فرا رسید تا دوباره شادی و سروری وصف ناشدنی، مهمان خانه قلب مسلمانان گردد .
🔹عید سعید قربان که نماد خضوع و عبودیت در برابر یگانه پروردگار هستی است، با آموزه های فراوانش، بی شک روز کمال و رهیدگی از وسوسه های نفسانی و اظهار بندگی مطلق بوه، مقدمه ای است برای تکمیل دین و تتمیم نعمت بر عرشیان و فرشیان تا به شکرانه رهایی از تعلقات غیر خدایی و قربانی شدن دلبستگی‌ های دنیایی، مسیر اتصال به خداوند متعال را از طریق چنگ انداختن به حبل متین ولایت و امامت که غایت مسیر هدایت هزاران ساله رسولان الهی است، به خوبی طی نمایند.
🔹عید سعید قربان، آغاز دهه میمون و مبارک امامت و ولایت، و فرصتی برای ترویج اسلام ناب و اشاعه فرهنگ علوی است، که در هجدهم ذی‌الحجه و همزمان با عید سعید غدیر به کمال خود می رسد.
🔹عید مسعود غدیر که همانا نهایت رحمت و برکت است و نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت به شمار می رود، عید فرخنده پیمان، میثاق و عهد است، همان روزی که پیام آور رحمت فرمود؛” الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دینَکُمْ”، تا ثابت کند، بزرگترین عامل سعادت در دنیا و آخرت، پیروی از ولایت است .
🔹اینجانب ضمن تبریک این اعیاد خجسته به همه مسلمانان جهان، ملت ولایتمدار ایران اسلامی و مردمان متدین و متعهد خراسان جنوبی، امیدوارم همه ما بتوانیم به لطف عنایات حضرت پروردگار، در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم-آخرین ستاره کاروان امامت شیعه – منویات ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) را چراغ راه خود قرار دهیم تا مسیر مانده تا ظهور حضرت منجی را به سلامت و بدون هیچ لغزشی طی نماییم. ان شاء الله

🔹حمید ملانوری شمسی
استاندار خراسان جنوبی