#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

سفر به مشهد مقدس و مرخصی ۴۸ ساعته هدیه امام هشتم به کارکنان وظیفه و پایور در مرکز آموزش ۰۴ امام رضا علیه السلام نزاجا.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ۰۴ امام رضا علیه السلام نزاجا ؛ همزمان با روز میلاد امام رضا(ع) فضای پادگان ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند سرشار از عطر رضوی شد.
مداحی و شعرخوانی خدام رضوی حال و هوای خاصی به فضای پادگان بخشید و دل های آماده پرسنل پایور و وظیفه را وارد صحن و سرای حرم امام هشتم(ع) کردند.
سربازان و کارکنان پایور مرکز آموزش ۰۴ امام رضا علیه السلام ، احترام نظامی به پرچم منور رضوی کردند و ضمن بوسه بر این پرچم نورانی با دل شکسته و اشک های جاری بر گونه ها حاجت خود را از امام رضا(ع) درخواست کردند.
در ادامه به برکت وجود پرچم امام هشتم(ع) ، به هشت نفر از کارکنان پایور به همراه خانواده به صورت قرعه کشی سفر مشهد مقدس و سایر کارکنان پایور و وظیفه که اسم آنها (رضا) است نیز ۴۸ ساعت مرخصی اهدا شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی یاوری مبلغ کاروان زیر سایه خورشید گفت: استقبال باشکوه مردم از پرچم مطهر حرم رضوی ضربه سهمگین به دشمنان وارد می کنند و محبت اهل بیت(ع) در تمام زندگی مردم ورود کرده است.
ایشان در ادامه بیان کردند : محبت به اهل بیت(ع) به طور قطع پاشنه آشیل و ضعف دشمن خواهد بود و باید برای رسیدن به خدا دنبال وسیله باشید و امروز مردم ثابت کردند هیچ وسیله ای جز اهل بیت(ع) نمی پذیرند.
وی افزود: دشمنان سال ها هزینه کردند که معنویت از دنیا برود اما وقتی که چشم باز می کنند جمله “یا علی ابن موسی الرضا(ع)” بیشترین تولیدی در دهه کرامت پیدا کرده و این یعنی ارادت به اهل بیت(ع) هر کجا بوده دشمن احساس ضعف می کند.
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید با بیان اینکه مردم با گرانی ها اهل بیت(ع) را فراموش نمی کنند گفت: ارادت امام رضا(ع) خار چشم دشمنان است و با پخش عکس های دهه کرامت در فضای مجازی دشمن را مایوس کنیم.