#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: سند تحول دولت مردمی، خط مشی و مبنای عمل در قوه مجریه است.
ناصری با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری استان خاطرنشان کرد: سند تحول دولت مردمی در نخستین روز اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به کلیه فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی ابلاغ شده تا به عنوان خط مشی دولت سیزدهم، به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.
🔹وی از مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران خواست با مطالعه این سند، درخصوص مفاد و جزئیات آن، اشراف اطلاعاتی پیدا کنند.
🔹معاون استاندار با اشاره به دستورالعمل دولت مبنی بر مدیریت مصرف برق در دستگاه ها، تصریح نمود: در همین راستا، موضوع تغییر ساعت کاری ادارات به استانداران تفویض شد که ما هم در استان با تدبیر آقای استاندار و با لحاظ قانون خدمات کشوری و رعایت ۴۴ ساعت کاری در هفته، ساعت کاری ادارات را ۶ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ تعیین کردیم.
🔹ناصری ادامه داد: دولت به جهت ایجاد هماهنگی بین استان ها، ساعت کاری را برای روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷ تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه و برای روز پنجشنبه ساعت ۷ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه تعیین کرد .
🔹وی متذکر شد: با لحاظ این ساعت کاری، لازم است کاهش نیم ساعته کار کارکنان با تدبیر مدیران هر حوزه به صورت حضوری یا دورکاری جبران شود .
🔹معاون استاندار با تأکید بر ضرورت اسکان مدیران در محل خدمت، تصریح نمود: بر اساس این قاعده که در جلسه شورای اداری قبل هم تأکید شد، مدیران می بایست ضمن اسکان و استقرار در محل خدمت، از استفاده شخصی از خودروهای دولتی بپرهیزند.
🔹ناصری اظهار داشت: با ارزیابی هایی که صورت گرفت، برخی از مدیران، این دستورالعمل را جدی نگرفته اند که لازم است نسبت به آن دقت داشته باشند.
🔹وی ضمن عرض تبریک هفته جهاد کشاورزی به تلاشگران این عرصه، از همه دستگاه هایی که در مدیریت حادثه قطار طبس ایفای وظیفه کرده اند، به طور ویژه تشکر کرد.