پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز کارمند

باسمه تعالی

🔹چهارم شهریور ماه در ایام هفته دولت و گرامیداشت خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به نام «روز کارمند» نامگذاری شده است؛ دولتمردانی که با ایمان، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه و خالصانه، برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم ایران اسلامی شدند.
🔹بی‌تردید، سالی که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید» نامگذاری شده، فرصتی است برای مدیران و کارکنان دولت، تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر، در راستای عزت و سربلندی ایران اسلامی گام بردارند.
🔹در نظام اسلامی کارمندان و کارگزاران اجرایی در مسیر خدمت رسانی به مردم از جایگاه ویژه ای برخوردارند و حضور پررونق و متعهدانه کارمندان ساعی و پرتلاش، منشاء خدمات ارزنده ای است که ثمرات آن در نظام اداری کشور متجلی می شود.
🔹اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن «روز کارمند» را به کارمندان و کارگزاران دولت در استان خراسان جنوبی تبریک عرض نموده، توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم شریف استان، از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

🔹محمد صادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی