🔹استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: خدمت صادقانه و تحقق مطالبات و خواسته های مردم در رأس برنامه های دولت سیزدهم قرار دارد.
؛ دکتر قناعت با تأکید بر این مطلب در جلسه دیدار امام جمعه، فرماندار و جمعی از معتمدین شهر فردوس، خاطرنشان کرد: استاندار و مدیران استان در راستای عملیاتی شدن برنامه دولت و گره گشایی از کارهای مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.
🔹به گفته وی؛ بنا به سیاست های دولت مردمی ایران قوی، موضوع رفع مشکلات مردم و ارتقاء زیرساخت های مناطق به ویژه مناطق کمتربرخوردار به طور ویژه در برنامه های کاری دستگاه های اجرایی قرار دارد.
🔹وی، صادق الوعد بودن را از ویژگی های بارز دولت سیزدهم برشمرد و متذکر شد: شخص آیت الله رئیسی و دولت مردمی سیزدهم بر رسیدگی به دغدغه های مردم تا حصول نتیجه تأکید ویژه دارند.
🔹استاندار با تأکید بر این که همه استان را در پیگیری مسایل و مشکلات یکپارچه می بیند، گفت: برای بنده به عنوان نمایند عالی دولت در استان، همه شهرها، بخش ها و شهرستان های خراسان جنوبی یکی است و همه متعلق به همین استان هستند و می بایست ارتقاء پیدا کنند.
🔹قناعت ادامه داد: هر مشکلی که از پیش پای مردم برداشته شود و هر نقطه از این استان که پیشرفت کند، مایه مباهات و افتخار ماست.
🔹وی تأکید کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا کلیه مناطق استان به برخورداری لازم برسند و از همه زیرساخت ها بهره مند شوند.
🔹استاندار با اشاره به مطالبه مردم در زمینه ارتقاء دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس، از پیگیری های صورت گرفته در این زمینه گفت.
🔹قناعت خاطرنشان کرد: درخصوص ارتقاء این دانشکده با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مذاکراتی صورت گرفته و بر ضرورت و اهمیت مسئله تأکید شده است.
🔹وی ادامه داد: این موضوع از مواردی است که بزودی در جلسه شورای گسترش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح خواهد شد.
🔹به گفته وی؛ قول ارتقاء دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس را گرفته ایم و تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.
🔹استاندار در ادامه از تجهیز بیمارستان های فردوس و طبس به دستگاه ام. آر. آی به عنوان یکی دیگر از مطالبات مردم در حوزه بهداشت و درمان نام برد و گفت: بنا به قولی که از معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفته ایم، موضوع اختصاص ام.آر.آی به شهرستان های فردوس و طبس از اولویت های این وزارتخانه است.
🔹قناعت افزود: بنا به قول معاون وزیر، دستگاه های ام.آر.آی تا آخر سال نصب و راه اندازی خواهد شد.
🔹به گفته وی؛ همزمان با شهرستان های فردوس و طبس، این موضوع برای نهبندان هم پیگیری شده است.
🔹وی با تأکید بر این که خراسان جنوبی را یکپارچه می بینیم، ادامه داد: تمام تلاش بر این است که نیازهای همه مناطق استان به صورت جامع و کامل پیگیری شود و خوشبختانه ائمه جمعه، نمایندگان و دیگر بزرگان، نگاه کلان استانی داشته اند و با سعه صدر امورات را پیش برده اند.
🔹امام جمعه فردوس هم در ادامه، ضمن تشکر از اقدامات استاندار در پیگیری مطالبات مردم و رفع مشکلات استان، خاطرنشان کرد: این که موضوعات را شفاف سازی می کنید و پیگیری ها را به صورت روشن بیان می نمایید، مایه دلگرمی جریان انقلاب و مردم هستید.
🔹حجت الاسلام و المسلمین شاکری از عملکرد فرماندار به عنوان نماینده دولت در شهرستان ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: دولت انقلابی، دولتمردان و مدیران صادقی دارد که جز پیگیری مشکلات مردم، دغدغه ای ندارند.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور