?نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به استقبال گسترده مردم استان از رئیس جمهور و دولتمردان گفت: این حضور گسترده مردم ایجاب می کند که دولت بیش از پیش به برای مسئولیتی که بر عهده دارد خود را آماده کند.
آیت الله عبادی با بیان این مطلب در نشست شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور به خراسان جنوبی دل مردم را شاد کرد، اظهار داشت: حضور گسترده مردم این استان در مراسم استقبال از رئیس جمهور دل دولت انقلابی را نیز شاد کرد.
?نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: این دولت علاوه بر خدمت رسانی به مردم باید بارهای بر زمین مانده از گذشته را نیز بردارد و این موضوع آمادگی ویژه ای می خواهد.
?وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور، گفت: هر وقت دولت انقلابی و مردمی روی کار آمد، دشمن روی به فتنه گری آورد و تجربه های گذشته نیز همین را نشان می دهد.
?آیت الله عبادی با تأکید بر اینکه در فتنه اخیر دشمن هجمه سنگینی را علیه کشور آغاز کرد، افزود: اغتشاشات اخیر یک جنگ ترکیبی و شناختی و یک نامردی بود که تمام دنیای کفر را به جنگ ما آوردند.
?وی با اشاره به اینکه در موضوعات اخیر هم همانند سایر قضایا دست غیب الهی بیرون آمد و دست رد بر سینه دشمنان زد، افزود: دولت باید همت خود را برای کم کردن مشکلات مضاعف کند.
?امام جمعه بیرجند با تأکید بر اینکه دولت نیروهایی سراپا و انقلابی در تمامی بخش ها می خواهد که پاسخگوی نیازها باشند، افزود: دولت چنانچه از این فرصت طلایی خدمت به مردم بهره برداری نکند ممکن است فرصت های آینده هم بسوزد، لذا می طلبد که صفر تا صد دولت را نیروهای انقلابی شکل دهند.
?آیت الله عبادی متذکر شد: در گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی حتی تا لبه پرتگاه هم رفت اما یک مرتبه خداوند متعال مجلس، دولت و قوه قضائیه انقلابی و مردم آماده به یاری نظام آمد و کار آمدی دولت کاری کرد که این فتنه اخیر هم تبدیل به فرصت شود.
?وی افزود: شکرانه نعمت تلاش مضاعف برای هموارتر کردن راه برای آینده است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور