مدیر کمیته استانهای هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، از همکاری سازمان بسیج هنرمندان کشور با این جشنواره خبر داد.
محسن جوادی، مشاور عالی دبیر و مدیر کمیته استان های این جشنواره با بیان این خبر گفت: سازمان بسیج هنرمندان کشور ظرفیت ها و قابلیت های خود را در اختیار جشنواره فیلم مقاومت خواهد گذاشت و با توافقی که با جناب آقای دکتر جمیری، رئیس محترم سازمان بسیج هنرمندان داشتیم، مقرر شدکه از پتانسیل این سازمان در معرفی جشنواره، جذب و اکران آثار بهره بگیریم.
جوادی همچنین افزود: سازمان بسیج هنرمندان به عنوان یکی از بازوهای توانمند این جشنواره در امور استانها نقشی کلیدی دارد و امیدواریم با توجه به برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده بتوانیم نسبت به جذب حداکثری فیلمسازان بسیجی در بخش نسل روایت که مختص نسل جوان فیلم ساز، در سراسر کشور در فراخوان جشنواره طراحی گردیده است، اقدام نماییم.
قائم مقام انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس همچنین اذعان کرد: هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت امسال در شکل و شیوه اجرایی متفاوت عمل کرده است و روند اجرایی جشنواره به گونه‌ای طی خواهد شد که با یک رویداد فراملی در حوزه سینما مواجه خواهیم بود.
هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار گفتمان مقاومت، نهضت جهانی مستضعفین و آزادی قدس شریف؛ به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح اسفند ماه سال جاری با دبیری جلال غفاری قدیر در خلیج همیشه فارس برگزار خواهد شد.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور