#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی از آغاز فرایند ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای اصحاب رسانه در استان خبر داد.

سمانه سالاری اظهار داشت: با توجه به ضرورت شغلی و حضور مستمر خبرنگاران در برنامه‌های مختلف جهت تهیه خبر و گزارش و ارتباط نزدیک با آحاد جامعه و به ویژه کانون‌های پر ریسک ابتلا به کرونا، امکان سرایت و درگیری همکاران رسانه ای به بیماری کرونا بسیار زیاد است.

وی افزود: این شرایط می‌طلبد تا با قرار دادن این صنف در اولویت دریافت واکسن کرونا، ضمن حفظ سلامت خبرنگاران، آنان بتوانند به انجام رسالت خطیر خود بپردازند.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی بیان کرد: در این راستا با پیگیری‌هایی که صورت گرفته است، سهمیه ای برای واکسیناسیون خبرنگاران در نظر گرفته شده است.

سالاری با اشاره به اینکه در مجموع ۲۳۹ نفر در خراسان جنوبی عضو خانه مطبوعات هستند تصریح کرد: از این تعداد ۱۷۲ نفر عضو اصلی و ۶۷ نفر عضو افتخاری هستند.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا ما مجاز هستیم ۵۰ درصد اعضاء خانه مطبوعات که حدود ۱۱۹ نفر می‌شوند را برای واکسیناسیون معرفی کنیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی یادآور شد: با توجه به محدودیت در دریافت واکسن کرونا، مدیران هر رسانه باید اسامی ۳ نفر از اعضاء را که در اولویت و دارای شرایط دریافت واکسن کرونا هستند یا بیماری زمینه ای دارند تا روز سه شنبه به خانه مطبوعات ارسال کنند.