استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر به دنبال توسعه خراسان جنوبی در بخش‌های مختلف هستیم باید همه مدیران کار جهادی و تیمی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 جواد قناعت در بازدید از بانک ملی خراسان جنوبی، اظهار کرد: همچنین اگر به دنبال توسعه استان هستیم نباید مدیران نگاه بسته و محدود داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان فردی قوی، کاربلد، باتجربه و دارای مدیریت قوی هست، بیان کرد: توسعه خراسان جنوبی باید با کار و تلاش جهادی همه مدیران استان رقم بخورد و برای رفع مسائل و مشکلات هم مسئولان باید مستمر با مرکز در ارتباط باشند.

 

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان جنوبی هم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان روز گذشته هم در بانک ملی استان با ۶۱.۳۶ درصد رشد منابع را داشته‌ایم و رتبه اول منطقه ۲ کشور را در رشد منابع را به خود اختصاص داده‌ایم.

محمدعلی زرنگ بیان کرد: در زمینه وصول مطالبات هم در بانک ملی با ۱۴.۲۷ درصد رشد دریافت مطالبات را داشته‌ایم و در این خصوص هم رتبه دوم منطقه ۲ کشور و در سطح کشور هم رتبه دوازدهم را کسب کردیم.

زرنگ با اشاره به سفرهای رئیس جمهور به خراسان جنوبی و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در هفت محور، بیان کرد: تسهیلات سفر نخست و دوم آیت الله رئیسی کامل پرداخت شد اما در سفر سوم که در شهریورماه امسال انجام شد هم پرداخت تسهیلات به ۱۰ هزار متقاضی در دستور کار قرار دارد و تلاش خواهیم کرد که در اوایل سال آینده این تسهیلات کامل پرداخت شود.

وی عنوان کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه هم شبکه بانکی استان ۱۰۷ درصد و بانک ملی هم ۱۳۳ درصد منابع خود را پرداخت کرده‌ است.

زرنگ با تاکید براینکه جلوی انحراف تسهیلات بانکی را در استان گرفته‌ایم، بیان کرد: در زمینه مصارف هم نگذاشتیم که مردم استان در دریافت وام‌های خود اذیت شوند و تمام ظرفیت‌های قانونی را بکار گرفته‌ایم.