#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

عرب گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۱۰ هزار بسته غذایی و ۱۶۰ هزار غذای گرم و افطاری ساده در قالب پویش اطعام مهدوی در بین نیازمندان استان خراسان جنوبی توزیع شده است.

محمد عرب امروز  در مراسم تقدیر از نیک اندیشان رسانه ای خراسان جنوبی با اشاره به فعالیت ۱۴۹ مرکز نیکوکاری در سطح استان، اظهار کرد: از این تعداد ۲۷ مرکز به صورت تخصصی فعالیت می کنند و مرکز نیکوکاری رسانه یاران به عنوان اولین مرکز تخصصی در کشور تاسیس شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت:: طی سال گذشته ۳۹ درصد از درآمدهای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد توسط این مراکز نیکوکاری در استان پرداخت شده است.

عرب با اشاره به اجرای پویش «اطعام مهدوی» در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: این پویش از ابتدای ماه رمضان در جهت تامین بسته های معیشتی و غذای گرم و افطاری ساده در خراسان جنوبی اجرا شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی از راه اندازی ۹۷ آشپزخانه اطعام مهدوی در سطح خراسان جنوبی خبر داد و افزود: هدف گذاری شده است تا پایان ماه مبارک رمضان حدود ۶۰۰ هزار غذای گرم و افطاری ساده و ۴۶ هزار بسته غذایی بین نیازمندان استان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در راستای اجرای این پویش ۱۰ هزار بسته غذایی و ۱۶۰ هزار غذای گرم و افطاری ساده بین نیازمندان تحت پوشش این نهاد حمایتی در استان توزیع شده است.

انتهای پیام/۱۰