مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خراسان جنوبی گفت: پویش احسان غدیر با همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی برگزار شد تا قدمی در راستای محرومیت زدایی برداشته شود.

سید مجتبی موسوی شامگاهدربازدید از روند اجرای پویش احسان غدیر اظهارکرد:بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تکریم اعیاد دهه ولایت و ترویج سنت حسنه اطعام علوی همزمان با عید سعید غدیر خم نسبت به حمایت از گروه‌های مردمی جهادی، هیئت‌های مذهبی و مساجد جهت طبخ غذای گرم و توزیع آن در بین خانواده های محروم و کم برخوردار اقدام نماید.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام خراسان جنوبی افزود: در این پویش همزمان با عید سعید غدیرخم بیش از ۲۰ هزار پرس غذای گرم با همکاری و مشارکت گروه های جهادی همکار ستاد در سطح استان و مناطق کم برخوردار توزیع شد

موسوی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با این اقدام هر چند کوچک در ایام شادی اهل بیت(ع) لبخندی بر لب نیازمندان و محرومان خراسان جنوبی بنشانیم.

وی یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برنامه های متنوعی را در راستای محرومیت زدایی، توانمند سازی و حمایت از مردم مناطق کم برخوردار به اجرا در می آورد که این پویش یکی از این برنامه ها است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور