🔹مدیرکل اداری و مالی استانداری خراسان جنوبی از تمدید مهلت ثبت نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی خبر داد.
بهدانی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: مهلت ثبت نام این آزمون که قبل از این تا ۲۹ شهریور ماه تعیین شده بود تا روز جمعه ۴ مهر ماه تمدید شد.
🔹وی با تأکید بر این که ثبت نام در آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود، گفت: متقاضیانی که به هر دلیل نتوانسته اند در مهلت قبلی در این آزمون ثبت نام کنند، می توانند در این فرصت تمدید شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده، فرم های مربوطه را برای ثبت نام و شرکت در آزمون، تکمیل نمایند.
🔹به گفته وی‌؛ افرادی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند نیز می توانند در این مهلت تمدید شده، با مراجعه به سایت نسبت به اصلاح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
🔹مدیرکل اداری و مالی استانداری تصریح نمود: با عنایت به پیگیری های شخص استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی، مجوزهای لازم برای جذب و استخدام ۵۰۹ نفر از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده است.
🔹بهدانی با اشاره به این که مجری آزمون، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، اظهار داشت: آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۹ برگزار می شود.
🔹شایان ذکر است: هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی سازمان سنجش (HYPERLINK “http://www.sanjesh.org”www.sanjesh.org) ضمن مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی ، با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
🔹کارت شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر از روز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و آزمون روز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ در تهران و در مراکز استان ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که در تقاضا نامه درج خواهند نمود.