عطیلی ادارات، دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی استان در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی

♦️سخنگوی ستاد مدیریت مصرف انرژی در خراسان جنوبی از تعطیلی ادارات، دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی استان در روزهای ۲۴ و ۲۵دی خبر داد.

🔷به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اعلام این خبر، به اخطار نارنجی هواشناسی به جهت برودت هوا اشاره کرد و گفت: بنا به پیشنهاد شرکت گاز استان و تصویب کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی و موافقت استاندار محترم خراسان جنوبی به منظور رفاه حال عموم مردم و همچنین رعایت اصل صرفه‌جویی در مصرف انرژی، تعطیلی ادارات، دستگاه‌های اجرایی، سازمان ها، نهادها، مدارس و مراکز آموزشی استان تا روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تمدید شد.

🔸وی تصریح کرد: مراکز درمانی و بهداشتی، امدادی و عملیاتی و خدمات رسان از این قاعده مستثنی می باشند.

🔷به گفته معاون استاندار؛ تمامی مدارس دوره ابتدایی استان اعم از نوبت صبح و عصر در روزهای مذکور بصورت مجازی می باشد و امتحانات متوسطه اول و دوم و همچنین امتحانات نهایی براساس برنامه ریزی های قبلی به قوت خود باقی است و برگزار می شوند.

🔸عباس زاده متذکر شد: با توجه به تداوم موج سرما و به منظور امکان تامین گاز بویژه در بخش خانگی، از همه مردم و مشترکین عزیز می خواهیم که تمام همت خود را برای صرفه جویی در مصرف گاز به کار گیرند.

🔷همچنین به همه هم استانی های عزیز توصیه می شود از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و از تردد در محورهای مواصلاتی به جهت لغزندگی و یخ زدگی ناشی از سرمای شدید بپرهیزند.

🔸وی با تأکید بر این که این تصمیمات و توصیه ها صرفاً به جهت حفظ سلامت و رفاه هم استانی ها اتخاذ می‌گردد، گفت: همراهی و همکاری مردم عزیز تحقق بهتر تصمیمات و برنامه ها را به همراه خواهد داشت.

♦️شایان ذکر است؛ براساس مصوبه ستاد مدیریت مصرف انرژی استان و موافقت استاندار خراسان جنوبی، کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی روز شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی ماه تعطیلی می باشند

روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تمدید شد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور