رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از تشکیل کمیته‌های ۲۷گانه ستاد دهه فجر استان خبر داد گفت: برای بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید همه ظرفیت‌ها پای کار بیاید.

 حجت الاسلام محسن مشرفی در ستاد دهه فجر استان اظهار کرد: امسال ۲۷ کمیته تخصصی در ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این استان تشکیل شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تأکید کرد: برای بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید همه ظرفیت‌ها پای کار بیاید تا کمترین وظیفه خود را در پاسداشت خون شهدای راه اسلام و انقلاب داشته باشیم و به مردم عزیز خدمت کنیم.

وی بیان کرد: در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهیه سند صعود ۴۵ ساله دستگاه‌های اجرایی برای ارائه در دهه فجر در قالب‌های مختلف مصوب شده است.

حجت الاسلام مشرفی  ادامه داد: از اهداف بزرگداشت دهه فجر این است که جهاد تبیین در عرصه دستاوردهای نظام و دولت داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی  با اشاره به تقارن مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همزمان با اعیاد ماه رجب و شعبان گفت: امسال بر مردمی‌سازی و مشارکت جوانان، خلاقیت و نوآوری، محوریت مساجد و طراوت و نشاط‌بخشی به برنامه‌های دهه فجر تأکید ویژه شده است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور