نماینده ی ولی فقیه در خراسان جنوبی: مردم از رها بودن و نظارت کم بر بازار گله‌مند هستند و امیدواریم دولت آینده بتواند روحیه ملتهب مردم را آرام کند.

 آیت الله عبادی در دیدار معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی تاکید آیت الله عبادی بر حل مشکلات مردم در دولت جدیدکشور با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد تنها با هدف سودآوری وارد بازار می‌شوند، گفت: باید قانون در مورد متخلفان و سود جویانی که همه چیز را فدای منافع خود می‌کنند به درستی و به نحو بازدارنده اجرا شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه مقابله با فساد زمانی موثر خواهد بود که قبح گناهانی، چون گران فروشی و کم فروشی در جامعه از بین نرود افزود: باید با متخلفان، به گونه‌ای برخورد شود که در کنار اِعمال جریمه‌های نقدی از کار خود نیز شرمسار شوند.
سرابیان معاون امور حقوقی استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی هم گفت: نیرو‌های تعزیرات حکومتی کشور در سال گذشته در برخورد با تخلفات گزارش شده و همچنین تخلفات کشف شده در بازرسی ها، حضور فعال داشته اند و علاوه بر رسیدگی به پرونده‌های تخلف، همراه بازرسان دستگاه‌های نظارتی در قالب گشت‌های مشترک حضور داشته اند.