سجاد رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر بیان هنرمندانه بیان مصادیق پیشرفت کشور، آیین اختتامیه رویداد جام رسانه‌‌ای امید کشور پیش از ظهر امروز با حضور منتخبین مرحله استانی این رویداد و جمعی از مسئولین کشوری در محل سالن همایش‌های دانشگاه جامع انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
وی افزود: از امروز بزرگ‌ترین رقابت رسانه‌ای برای تولید و انتشار محتوای امیدآفرین در کشور شروع به‌کار کرده و طی ۳۶ ساعت با دعوت از افراد و چهره‌های موفق دانشگاهی، صنعتی و… به بیان خدمات و مصادیق پیشرفت کشور در عرصه‌های گوناگون خواهد پرداخت.
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۳ تیم منتخب از استان خراسان‌جنوبی در مرحله کشوری این رویداد شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: تیم‌های منتخب استان خراسان‌جنوبی در قالب‌های مختلف تولید محتوا ضمن بیان مصادیق پیشرفت کشور و به تبع استان، انتشار گسترده آن را در دستور کار دارند.

گفتنی است در مرحله استانی رویداد جام رسانه‌ای امید، ۳۵ گروه منتخب تولید محتوا و خبرنگاران شهرستان‌های خراسان‌جنوبی ۱۱ بهمن‌ماه جاری در قالب‌های چندگانه خبری، پوستر، کلیپ و نماهنگ، استوری موشن و ویدیو موشن ضمن بازدید از پروژه‌های راه‌آهن استان و مسکن ملی طی ۱۲ ساعت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور