فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بر همه مسوولان تکلیف است بسترها را برای حضور مردم فراهم کنند.

سردار مهدوی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با بیان اینکه کشور در نبرد اقتصادی است و دشمن با ما در این جبهه سخت درگیر است، بیان کرد: همان طور که در ۸ سال دفاع مقدس دشمن بارها ورود کرد که امنیت را بهم بریزد و موفق نبود امروز در عرصه اقتصادی هم تا کنون موفق بوده‌ایم و علی رغم همه هجمه‌ها و جنگ ترکیبی به لطف خدا توانسته‌ایم روی پای خودمان بایستیم.

وی بیان کرد: امروز دشمن خودش اعتراف می‌کند که تحریم‌ها هیچ اثری بر ایران اسلامی نداشته است.

سردار مهدوی عنوان کرد: هر جا از ظرفیت مردم استفاده کرده‌ایم موفق بوده‌ایم و از گردنه‌های صعب‌العبور گذر کرده‌ایم.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه اقتصاد مردم پایه همواره از سوی رهبری مورد تاکید بوده است، بیان کرد: رهبری قبلاً اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده بودند اما آن نسخه را عمل نکردیم.

وی با تاکید بر اینکه اگر مردم را به صحنه نیاوریم مشکل اقتصاد حل نخواهد شد، گفت: بر همه مسئولان تکلیف است بسترها را برای حضور مردم فراهم کنند تا زمینه‌ها تحقق شعار سال فراهم شود.

سردار مهدوی با بیان اینکه بسترهای حضور مردم فراهم است، بیان کرد: متأسفانه آنچه مانع حضور مردم و سرمایه گذاران است بروکراسی سخت و پیچیده اداری است.

وی ادامه داد: برای جذب سرمایه گذاری ها باید انعطاف داشته باشیم و برای اصلاح قوانین و مقررات دست و پاگیر مدیران پیگیری‌های مصرانه داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید آسیب شناسی انجام شود و خلاءهای قانونی منعکس شود، گفت: اگر کار را به درستی انجام دهیم مشکلات حل می‌شود.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی تاکید کرد: به دنبال راه قانونی برای باز کردن گره‌های مشکلات مردم باشیم.

سردار مهدوی افزود: با استفاده از ظرفیت‌های مردم باید به دنبال حل مشکلات کشور و مردم باشیم تا به اهداف عالی نظام برسیم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور