معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
🔹برنامه استان، تعیین تکلیف پروژه های عمرانی شهرستان ها
🔹وضعیت پیشرفت فیزیکی و موانع پیش روی پروژه های عمرانی شهرستان خوسف در جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بررسی شد.
در این جلسه تخصصی که با حضور فرماندار و بخشداران بخش های مرکزی و ماژان و همچنین مدیران خوسف برگزار شد، درخصوص پیشرفت فیزیکی و موانع پیش روی پروژه های عمرانی شهرستان به صورت مفصل بحث و واکاوی صورت گرفت.
🔹اطلاع مدیران از سیاست های استان در زمینه پروژه های عمرانی، اولویت های تعیین شده برای سال جهش تولید، نحوه تزریق اعتبارات به پروژه ها، سهم شهرستان از مصوبات حوزه های آب و آبخیزداری سفر وزیر نیرو به استان، تعیین تکلیف طرح های شاخص منطقه و برنامه ریزی برای اتمام مصوبات سفر استاندار به خوسف از اهداف برگزاری این جلسه بود.
🔹معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بعد از استماع موارد مطرح شده از سوی فرماندار، بخشداران و مدیران حاضر در این جلسه ضمن تأکید بر اجرای کامل مصوبات سفر استاندار به شهرستان خوسف گفت: تمامی مدیران در حوزه های مختلف باید از امکانات و ظرفیت‌های موجود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند تا بتوان به اهداف مورد نظر دست یافت.
🔹میرجعفریان متذکر شد: پروژه های شاخص همه شهرستان ها از جمله خوسف در ۵ زمینه فرهنگی، آموزشی، درمانی، ورزشی و زیربنایی دسته بندی شده و تکمیل آنها در اولویت برنامه های استان برای سال ۹۹ قرار گرفته اند.
🔹شایان ذکر است: در انتهای این جلسه از مدیران حوزه های آب، برق و گاز شهرستان خوسف به جهت سرعت عمل و دقتی که در اجرای زیرساخت های مسکن روستایی داشته اند، تقدیر شد.