مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با هدف هماهنگی رسانه ای برنامه های فرهنگی و هنری دهه فجر با مدیر کل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کرد.
؛ صبح امروز علی فرخنده؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با مدیر کل صدا و سیمای استان با هدف هماهنگی رسانه‌ای در خصوص برنامه های فرهنگی و هنری دهه فجر دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار ضمن تشریح برنامه های فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در ایام ا… دهه فجر، گفت: از جمله رویدادهای مهم پیش رو که در سطح ملی برگزار می شود، جشنواره فیلم و عکس کویر زندگی و جشنواره سواد رسانه ای می باشد که از اسفند ماه سال جاری تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برنامه ریزی شده اند.
فرخنده در این دیدار با تاکید بر اهمیت رسانه برای ایفای نقشی موثر در کنار برنامه‌های فرهنگی و تاثیرگذاری بر اذهان عمومی افزود: در حوزه های مختلفی از جمله جوانی جمعیت، کارآفرینی و اطلاع رسانی در خصوص برنامه های دهه فجر، فضای رسانه ای به خصوص ظرفیت رادیو و تلویزیون مکمل بخش عظیمی از فرهنگ سازی در بین عموم مردم است که مستلزم همکاری صدا و سیمای استان خراسان جنوبی در این امر می باشد.
در این دیدار علیرضا آیینه دار؛ مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان جنوبی نیز ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در طی چند ماه اخیر گفت: «ملک سلیمان» که اثری فاخر در زمینه تئاتر می باشد  نمونه ای برجسته از فعالیت های فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بوده که با همکاری و نظر کارشناسان صدا و سیما به ثمر رسیده است.
گفتنی است؛ آیینه دار از قول مساعد صدا و سیما در خصوص پوشش رسانه ای برنامه های دهه مبارک فجر و همچنین همکاری برای اجرای برنامه های مرتبط با موضوع جوانی جمعیت و اشتغال با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور