#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد: امنیت شغلی و ایمنی در محیط کار کارگران، از خط قرمزهای سرمایه گذاری در استان است.
اشرفی با تأکید بر این مطلب در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری پارت گوال خاطرنشان کرد: امنیت شغلی و ایمنی در محیط کار، تداوم رونق تولید را به همراه دارد، به همین جهت تأکید می شود که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد.
🔹وی بابیان این که در حوزه معدن، پتانسیل و ظرفیت های بسیار زیادی در استان وجود دارد، تصریح نمود: تنوع ذخایر و تعدد معادن، فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در حوزه معدن می باشد.
🔹معاون استاندار بر سرمایه گذاری در حوزه فرآوری مواد معدنی و توسعه صنایع معدنی تأکید نمود و اظهار داشت: حمایت از سرمایه گذاران به ویژه در حوزه معدن از اولویت های ما در خراسان جنوبی است.
🔹اشرفی متذکر شد: همه دستگاه‌های اجرایی مکلف به همراهی و حمایت از سرمایه گذاران و طرح های سرمایه گذاری با صرفه و صلاح استان می باشند.
🔹وی،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت را مکلف نمود ضمن احصای مشکلات شرکت پارت گوال، در اسرع وقت نسبت به برگزاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حل این مسایل اقدام نماید.
🔹مدیرعامل شرکت پارت پوال نیز در ادامه ضمن تشکر از معاون استاندار، مشکلات حوزه سرمایه گذاری معدن را بر شمرد و خواستار حمایت مسئولین امر از سرمایه گداران این حوزه شد.
🔹شایان ذکر است؛ شرکت پارت گوال سهامدار اصلی معدن مس قلعه زری و سرمایه گذار در چند واحد معدنی دیگر در استان می باشد.