نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: شرکت در انتخابات از بزرگترین عبادات است زیرا سرنوشت جامعه محسوب می‌شود.

حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید علیرضا عبادی روز جمعه پس از انداختن رای در شعبه سیار دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: امروز مثل جنگ احزاب که تمام کفر در مقابل تمام اسلام ایستاد، می‌بینید با چه وحشی‌گری دشمنان اسلام در سراسر جهان به تعبیر خودشان همه گزینه‌ها را به کار می‌گیرند.

وی گفت: طبیعی است در یک جنگ ترکیبی ما هم باید به همه زوایا توجه داشته باشیم که در نهایت پیروزی اسلام و مردم ما رقم بخورد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: هر چیزی جای خود دارد اما دو مطلب شاخص است؛ یکی بصیرت که حواسمان جمع باشد در میدان دشمن بازی نکنیم.

وی افزود: دشمن در هر قالبی با دروغ، فریب و تبلیغ کار می‌کند و کارش هم همین بوده چون شیطان است اما بصیرت است که می‌تواند خط حق را از باطل جدا کند و دشمن را ناکام بگذارد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی، مکمل بصیرت را اراده دانست و گفت: همانطور که راست قامت ایستاده‌اید و مردم عزیز ایران از سال ۴۲ تجربه دارند و در همه صحنه ها دشمن را در نهایت ناکام گذاشتند.

وی اظهار کرد: امیدواریم در سطح ایران به‌ خصوص مردم ویژه خراسان جنوبی که پیشتازی و بصیرت از مسائل ثبت شده مردم این استان است، محقق شود.

فرایند اخذ رای مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت با رقابت ۲ نامزد در حوزه انتخابیه “بیرجند، درمیان و خوسف” آغاز شد.

۲۸۷ شعبه اخذ رای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۶۷ شعبه ثابت و ۱۲۰ شعبه سیار است.

دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز ۲۱ اردیبهشت در ۱۵ استان کشور شامل ۲۲ حوزه انتخابیه، ۴۷ فرمانداری و ۸۱ بخشداری برگزار می‌شود که یکی از آنها حوزه انتخابیه بیرجند شامل سه شهرستان بیرجند، درمیان و خوسف است

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور