🔹نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: استکبار و استعمار قبل از پیروزی انقلاب، بعد از انقلاب، در جنگ تحمیلی، در یمن، افغانستان، سوریه، فلسطین و … نتوانسته اهدافش را پیاده‌سازی کند و آثار شکست مقاومت ‌های ملت های بیدار منطقه و مردم ایران اسلامی بر استخوان‌های پوسیده استکبار پیداست.
آیت‌الله عبادی در جلسه دیدار دست‌اندرکاران نکوداشت روز شهرستان سربیشه اظهار داشت: بنده قبل از انقلاب اسلامی و دوران انقلاب اسلامی و بعد از آن در سربیشه رفت و آمد داشته ام و بهترین خاطرات زندگیم از این شهرستان است.
🔹وی با بیان اینکه تمامی شهدا برای فداکاری در راه توحید جهاد کردند و شهید شدند، تصریح کرد: امروز بزرگداشت و نکوداشت نام آنها امری ضروریست.
🔹امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه امروز بین اسلام و کفر جنگ ترکیبی و همه جانبه برقرار شده، تصریح کرد: استکبار و استعمار قبل از پیروزی انقلاب، بعد از انقلاب، در جنگ تحمیلی، در یمن، افغانستان، سوریه، فلسطین و … نتوانسته اهداف خود را پیاده‌سازی کند و آثار شکست مقاومت‌های ملت های بیدار منطقه و مردم ایران اسلامی بر استخوان‌های پوسیده استکبار پیداست.
🔹آیت‌الله عبادی افزود: امروز سخن بر این است که در خود کشورهای غربی هر روز تظاهرات چند صد هزاری علیه دولت‌ های فاسد و فاسق‌شان به راه می‌افتد و مردم این کشورها از سیاست‌های شوم سردمداران خود اعلام برائت و انزجار می‌کنند، این به معنای صدور انقلاب اسلامی است و مردم دنیا از انقلاب ما الگوبرداری کردند.
🔹وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی منحصر به ایران و کشورهای منطقه نیست بلکه حق مردم جهان است و تنها راه نجات از دست این غول‌های بیابانی آرمان‌های این انقلاب می باشد، تصریح کرد: غول‌ ها و جنایتکارانی که با شعار دموکراسی و آزادی هر جنایتی می‌کنند، سه ماه است زن و بچه ها و مسجد و بیمارستان را بمباران و ویران می‌کنند و هیچ محدودیتی در جنایت ندارند.
🔹به گفته وی؛ شورای امنیت و سازمان حقوق بشر هم در حقیقت یک شورا و سازمان‌ مسخره است.
🔹نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنها باید بدانند مردم دنیا دیگر بیدار شده و گول بازی ‌های سیاسی آنها را نمی خورند.
🔹آیت‌الله عبادی با بیان اینکه ما در مقطع حساسی قرار داریم و داریم به پیروزی ها و قله‌ها نزدیک می ‌شویم، اظهار کرد: پیچ تاریخی انقلاب اسلامی یک تولد دارد که آن هم نجات بشر است و عاقبت این پیچ تاریخی ان شاءالله ظهور حضرت حجت خواهد بود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور