نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: تفکر بسیجی لازمه انقلاب اسلامی است و باید در توسعه و تعمیق تفکر و صدور اندیشه بسیجی همت شود.

 حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در دیدار رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: دلیل پیروزی‌های اخیر فلسطین و سایر پیروزی‌های منطقه گسترش تفکر بسیجی است.

وی گفت: در مخوف‌ترین حوادثی که در حوزه‌های نظامی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی در این چهل ساله بعد از انقلاب بر ما تحمیل شد و بسیار خطرناک بود، اندیشه بسیجی باعث ثمره شیرین این تلخی‌ها شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن تبریک پیروزی مردم فلسطین بر رژیم صهیونیستی خطاب به سردار غلامرضا سلیمانی اظهار داشت: حضور شما در خراسان جنوبی در این مقطع مایه امیدواری است.

وی افزود: اتفاقات اخیر در منطقه و فلسطین معلول علتی است و آن گسترش اندیشه بسیجی است که شما عمر خود را وقف آن می‌کنید.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: تفکر بسیجی لازمه این انقلاب است و متعهد و ملتزم به احکام اسلامی است.

وی افزود: بعد از این همه آزمون و خطا و تحمل سختی‌های بعد از پیروزی انقلاب متاسفانه هنوز بعضی از افراد و اندیشه‌ها در داخل کشور خود را به بیگانه وصل می‌کنند.

امام جمعه بیرجند اظهار داشت: انقلاب در قالب تفکر بسیجی به نقاط مختلف منطقه صادر شده و برای مثال از عراق بعثی عراقی را ساخت که امروز به عنوان اندیشه متحد با انقلاب مطرح است.

وی گفت: وقتی تفکر بسیجی در عراق و سوریه به وجود آمد، دیدیم که چگونه به داعش پایان داد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: در حال حاضر مساله فلسطین به یک موضوع بین‌المللی تبدیل شده است و بعد از این همه تلخی‌هایی که در این مدت بوده، ثمره شیرین چیده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در توسعه و تعمیق تفکر و صدور اندیشه بسیجی همت کنید افزود: بسیج علاوه بر حوزه‌های نظامی در عرصه‌های دیگر نیز بسیار موفق است.

وی گفت: در حوادث غیر مترقبه‌ای که در کشور به وجود می‌آید، بسیج و سپاه و سایر نیروهای مسلح با اشاره رهبر معظم انقلاب این مسایل را به زیبایی حل می‌کنند.