مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به افتتاح سه هزار واحد مسکونی محرومان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، گفت: ساخت این سه هزار واحد مسکن محرومان در استان بالغ بر ۲۴۸ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

علی اصغر آسمانی مقدم در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طرح احداث هزار واحد مسکن محرومین در استان به امضا رسیده که از این تعداد پنج هزار واحد مسکونی سهم بنیاد مسکن و پنج هزار سهم کمیته امداد امام(ره) است.

وی با بیان اینکه سال گذشته حدود ۲ هزار واحد مسکن محرومان در استان با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه تحویل متقاضیان شده است، افزود: فردا با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سه هزار واحد از سهمیه مسکن محرومان بنیاد مسکن و دو هزار واحد از سهمیه کمیته امداد به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۴۸ واحد نیز از واحدهایی که از سیل خسارت دیدند، در این سفر افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: با این سفر، از ۱۰ هزار واحد، در مجموع ۴۵۰۰ واحد افتتاح خواهد شد.

آسمانی مقدم ادامه داد: ۵۰۰ واحد مسکونی باقیمانده از سهم بنیاد مسکن استان حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که پیش بینی می‌شود تا پایان خردادماه جاری به بهره‌برداری برسند.

وی از افتتاح و اجرای طرح هادی روستای بندان بشرویه نیز با حضور دکتر نوبخت خبر داد.