🔸بسم رب الشهداء والصدیقین

🔹”پیکر مطهر و معظم شهیدان هر جا که آرام گیرد، یاد مبارک و آرام‌ بخش و بهجت انگیز خود را در فضا می پراکند و صفا و معنویت می آفریند”. مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)

🔹شهید، واژه ای به گستره تمامی خصایص نیکوی انسانی است، همان انسان وارسته ای که روح بلندش را از دلبستگی های دنیا رها کرد و با ارجح دانستن رضایت پروردگار بر امیال خود، خالصانه جان شیرین را در راه اعتلای آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مسیر الی الله تقدیم نمود.
🔹در این ایام که دنیای اسلام عزادار حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست و آسمان ایران آکنده از عطر شهدای گلگون کفن تازه تفحص شده، خراسان جنوبی نیز بر افتخار میزبانی از ۶ لاله سرافراز برخود می بالد.
🔹بی شک استقبال و تشییع پیکر پاک این شهدای گمنام با حضور چشمگیر عموم مردم، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات استان خراسان جنوبی است و این شکوه جمعیت در مراسم استقبال، تشییع و تدفین ابدان مطهر شهیدان که نشان از قلب پاک، بیدار و با بصیرت مردم و دلدادگی آنان به شهدا، نظام و ولایت دارد، در حافظه تاریخ خواهد ماند.
🔹بدون تردید مردم خراسان جنوبی با این استقبال بی‌نظیر خود از شهدای گمنام یکبار دیگر نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت روزبه‌روز در وجود آن‌ها زنده تر و پایدارتر گشته و همواره مانا خواهد ماند.
🔹بدینوسیله بر خود لازم می دانم از حضور و همراهی آحاد مردم، خانواده های معظم شهدا، جامعه ایثارگران، بسیجیان، نیروهای انقلابی، روحانیت معظم، فرهنگیان و دانشگاهیان فرهیخته، صدا و سیما، اصحاب رسانه، فعالان عرصه فضای مجازی و کلیه دست اندرکاران برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهیدان گمنام، قدردانی نمایم.
🔹ان‌شاءالله که بتوانیم ادامه دهنده راه پر فروغ شهدای گرانقدر و عزیزمان باشیم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور