#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

?استاندار خراسان جنوبی گفت :از مردم می خواهیم دورهمی ها و دیده بوسی های شب یلدا را به صورت مجازی برگزار کنند.
ملانوری با بیان این مطلب در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، خاطر نشان کرد: این اتفاق به ما کمک می کند که به زودی شاهد شکست قطعی ویروس در استان باشیم.
?وی ادامه داد: با همراهی مردم و تعامل همه حوزه ها، فعلاً شرایط خوبی داریم و لازم است این تعاملات ادامه پیدا کند.
?استاندار ضمن تشکر از همه اقشار و گروه ها در همراهی با مصوبات ستاد کرونا، تأکید کرد: با وجود این که محدودیت ها ضرر و زیان هایی به همراه داشت اما با اقبال عمومی مواجه شد.
?ملانوری با تأکید بر این که در شرایط بحرانی پیش آمده، چاره ای جز اعمال محدودیت ها نبود، متذکر شد: دستگاه ها اقداماتی را در دستور کار قرار دادند تا کمترین خسارت ها را داشته باشیم.
?وی اقدامات رسانه ای استان را در این زمینه بسیار مؤثر خواند و گفت: رسانه ها با بمباران خبری و اطلاع رسانی های خوبی که در سطح استان انجام دادند، در آگاه سازی مردم و ترغیب آنها به مشارکت نقش بسزایی داشتند.
?به گفته وی؛ پای کار بودن بازاریان و اصناف در همه استان، ستودنی و قابل تقدیر است.
استاندار به تغییر رنگ شهرهای استان اشاره کرد و تصریح نمود: تا قبل از اعمال محدودیت های هوشمند، آمار ابتلا و فوتی ها جدی و بسیار نگران کننده بود.
?ملانوری افزود: این که مدت ها استان در صدر اخبار و گزارش ها بود، نگرانی و اضطراب ایجاد می کرد اما با مصوبات ستاد و اجرای طرح شهید سلیمانی، این آمار کاهش پیدا کرد.
?وی تأکید کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا این شرایط بهتر شود و شاهد ریشه کن شدن بیماری در استان باشیم.