استاندار خراسان جنوبی گفت: ارتش با حضور درخشان و افتخارآمیز در عرصه‌های زمینی، هوایی و دریایی، دشمنان را از رویارویی و مقابله با نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران بیمناک ساخته است.

جواد قناعت در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین “روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان” به این کلام مقام معظم رهبری اشاره کرد که “یکی از سازمان‌ها و دستگاه‌های انقلابی که از آغاز انقلاب تا امروز به طور یکنواخت و مستمر، به ارزش‌های انقلابی نزدیک‌تر و با آن آمیخته‌ تر شده، بی‌ شک ارتش جمهوری اسلامی ایران است”.

وی ادامه داد: دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبعیت محض از فرمان ویژه قافله سالار اسلام ناب، حضرت امام خمینی (قَدَّسَ الله‌ نَفسُهُ الزَّکِیَّه) و پیوستن به جنبش انقلابی مردم در بحبوبه انقلاب، خط بطلانی بر تمامی توطئه‌ها برای انحلال ارتش کشیدند، امام راحل (رِضوانُ الله تَعالیَ عَلَیه) به پاس این اقدام ارزشمند، ۲۹ فروردین ماه را روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی قهرمان نام نهادند.

رئیس شورای تامین استان خراسان جنوبی اظهار کرد: تاریخِ ۴۵ ساله انقلاب اسلامی به نیکی نشان می‌دهد ارتش مقدس جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه با حضور درخشان و افتخارآمیز در عرصه‌های زمینی، هوایی و دریایی، دشمنان را از رویارویی و مقابله با نیروهای مسلح مقتدرِ جمهوری اسلامی ایران بیمناک ساخته، با بهره گیری از سرمایه‌های انسانی خلاق، متخصص و کارآمد، پله‌های ترقی و پیشرفت را در زمینه‌های مختلف علمی، نظامی و آموزشی با موفقیت طی کرده است.

وی افزود: غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی با حضور آگاهانه در همه عرصه‌های خوف و خطر، جنگ‌های سخت و نرم، بحران‌های حوادث و سوانح همواره با تلاش برای حفظ آرامش و امنیت کشور، پاسدار جان ایرانیان بوده و هستند.

قناعت بیان کرد: اینجانب فرارسیدن ۲۹ فروردین “روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی” را به همه کارکنان خدوم، فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان فداکار ارتش جمهوری اسلامی در استان خراسان جنوبی تبریک عرض نموده، عزتمندی و اقتدار روزافزون خانواده بزرگ و باصلابت ارتش و دیگر نیروهای مسلح را ذیل ولایت امام عصر (ارواحنا فداه) و تحت زعامت فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) آرزومندم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور