استاندار خراسان جنوبی گفت: تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال ۱۴۰۳ آبرسانی می شوند.

جواد قناعت  در جلسه دیدار امام جمعه، فرماندار و رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان طبس با اشاره به اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم در شهرستان طبس بیان کرد: طی این مدت اقدامات مطلوبی در حوزه‌های مختلف آبرسانی، توسعه راه‌ها، بهره برداری از معادن انجام شده که نتایج خوبی هم برای استان به همراه داشته است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی بموقع، به روز و متناسب با شرایط سبب می‌شود اقدامات مدیران جهادی و انقلابی دولت سیزدهم دیده شود و مردم در جریان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گیرند.

قناعت بیان کرد: با توجه به عقب ماندگی‌های تاریخی استان در حوزه زیرساختی، این اقدامات علیرغم ارزشمند بودن ظهور و بروزی نداشتند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه اطلاع رسانی ناکافی را از نقاط ضعف موجود و از علل دیده نشدن اقدامات دانست و گفت: از جمله اقدامات صورت گرفته، انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) است که طی آن تمام روستاهای با بیش از ۲۰ خانوار جمعیت استان تا پایان سال ۱۴۰۳ آبرسانی می‌شوند.

وی با اشاره به سفر قریب الوقوع خاوه ای، مدیرعامل بنیاد علوی کشور، بیان کرد: لازم است فهرستی از مطالبات همه شهرستان‌های استان برای ارائه در این سفر تهیه شود تا بهترین استفاده را از فرصت سفر مدیرعامل بنیاد علوی ببریم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور